Terug naar overzicht
Welkom bij De Specht

De Specht 20-24

  • Wifi beschikbaar
4 Pers.
2 Slaapkamers

Stap binnen bij De Specht, een sfeervolle 4-persoons vakantiewoning op Nieuw Beusink. Dit huis voelt  als een fijne plek om tot rust te komen, omringd door de natuur. Het is een houten bungalow wat echt een bijzondere sfeer met zich mee brengt.

Rust, natuur en gezelligheid

Op nog geen 500 meter vindt u ’t Hilgelo, waar we zelf graag wandelen langs het water of in de zomer even afkoelen met een duik. Achter De Specht ligt natuurgebied het Bönnink, een prachtig stukje natuur voor wandelen en fietsen.

Ook het centrum van Winterswijk is dichtbij. Hier strijken we zelf graag neer op een terras of wandelen langs de gezellige winkels. En als u van kunst houdt, is een bezoek aan het Mondriaan Museum zeker de moeite waard!

Een bungalow met alles wat u nodig heeft

Bij binnenkomst loopt u direct de lichte hal in, waar ook de badkamer te vinden is. De ruime woonkamer met open keuken is heerlijk zonnig en een fijne plek om te ontspannen met een goed boek of een spelletje. De twee slaapkamers liggen direct aan de woonkamer.

Buiten heeft u alle privacy in de zonnige tuin op het zuiden. Hier kunt u genieten van de rust en een kop koffie.

Algemeen
Wifi
TV
Woonkamer
TV
Zitgedeelte
Slaapkamer
2 Slaapkamers
2 Eenpersoonsbedden
1 Tweepersoonsbed
Keuken
Diepvries
Oven
Magnetron
Koffiezetapparaat
Waterkoker
Kookplaat
Badkamer
Douche
Toilet
Tuin
Tuinmeubilair
Privé terras
Ruim perceel
0 Gebaseerd op 0 reviews
De Specht 20-24
Kies een startdag op maandag of vrijdag. Beschikbare einddata worden daarna automatisch lichtgroen.
Volwassenen 13 - ∞ jaar
Kinderen 0-12 jaar
Honden
Totaal
Pak dit plekje
De Specht

De Specht

2 Volwassenen
Totaal